• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Resim Atölyemiz

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mecit Yıldan-arzu Yıldan

  • firma fb
  • firma instagram

Sanat kişinin ruhunu ön plana koyduğu gibi aynı zamanda kişinin içerisinde var olan gizli benliğini de ortaya çıkan bir güzelliktir. Buradan yola çıkarak bizler de resim sanatını en doğru, en güzel ve en eğlenceli şekilde İstanbul Küçükçekmece resim atölyemizde sizlerle buluşturuyoruz. İstanbul eğitim anlamında ders veren atölyemiz güzel sanatlar hazırlık, kara kalem çalışması, heykel çalışması, resim kursu vb. alanlarda sizlere eşsiz atölye çalışmaları sunar.

Atölye çalışmalarının önemli bir noktası da kişiye sorumluluk bilinci yüklemesidir. Resim, heykel, kara kalem alanları kendi başlarına her ne kadar bütün gibi görünse de hepsinin dili farklıdır. Sizler de kendinizi hangi alanda daha yakın görüyorsanız o alandaki becerinizi geliştirmek için atölyemize gelerek bizleri tanıma çalışmalarımızı görme imkânı yaratabilirsiniz.

Resim atölyemiz İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde hizmet vermektedir. Farklı alanlardan ve farklı kültürlerden herkese açık olan atölyemizde yapmış olduğumuz çalışmalar pek çok yerde sergiye de çıkmıştır. Hocalarımız alanlarında kendilerini geliştirmiş ve yalnızca maddi kazanç sağlamayı düşünmeyen, sanatı sevdirmek ve daha çok insana dokunmak isteyen hocalar olduğundan dolayı sizler de hem sanatınızı geliştirecek hem de farklı bir atmosfer içerisinde kendinizi özel hissedebileceksiniz.

Atölyemize katılmak veya bilgi almak isterseniz bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen iletişime geçebilir ve güler yüzlü ekibimiz ile hemen tanışabilirsiniz. Unutmayın ki sanat insan var oldukça büyür, insanda içindeki sanatla büyür.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR