• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Reyyan Perde

firma adresi

Adres :

Yeni Mahalle Şehit Polis Aydın Güler Sokak No : 5-7/a Ordu » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yusuf Celal Bacaksız
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (531) 817 98 20

reklam logosu
  • firma instagram

Ev ve iş mekanlarınıza estetik ve fonksiyonel çözümler sunan işletmemiz Reyyan Perde, perde satışında kalite ve şıklığı birmilyonnokta.com aracılığıyla bir araya getiriyor. Her tarza uygun, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimize özel ve kişisel alanlar yaratma konusunda yardımcı oluyoruz. İşletmemizde, dekorasyonunuzu tamamlayan farklı türde perdeler bulabilirsiniz. Güneşten koruyan, gizlilik sağlayan, akustik düzenlemeler yapan ya da dekoratif amaçla kullanılan birçok perde seçeneği sunuyoruz.

Modern tasarımların yanı sıra klasik ve rüstik tarzları da içeren ürünlerimiz, her zevke ve mekâna uygun alternatifler sunar. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak gören işletmemiz, uzman kadromuz ile size en iyi çözümleri sunar. Mekanınızın ölçümlerini alarak, ihtiyaçlarınıza en uygun perde seçeneklerini önerir ve mekanınızı daha fonksiyonel hale getirecek tasarımlar sunarız. Ayrıca zengin kumaş seçeneklerimiz sayesinde mekanınızın dekorasyonunu tamamlayacak renk ve dokuları seçmenize yardımcı oluruz.

Perdelerimizde kalite ve dayanıklılık ön planda tutulur. Uzun ömürlü kullanım sağlayan malzemeler kullanarak, müşterilerimize en iyi ürünleri sunarız. Aynı zamanda estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirirken, enerji tasarrufunu da göz önünde bulunduran ürünler sunarak hem konforunuzu hem de çevreyi düşünürüz. Ordu alışveriş sektöründe hizmet veren işletmemiz, perde seçiminden montaja kadar olan süreci profesyonel bir yaklaşımla yönetir. Uzman ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı ve mekanınızın özelliklerini anlayarak en iyi çözümleri sunar. Estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren perdelerimiz ile mekanlarınıza özgün bir dokunuş kazandırabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR