• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Rıdvan Sürücü Kursu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Miray Eryılmaz

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul eğitim sektörü bünyesinde hizmet sunan firmamız fark yaratmaya devam ediyor. Uzun yıllara dayanan deneyimi ile eğitim sektöründe gerçekleştirilen sürücü kursu hizmetlerimizde ki öncülüğünü devam ettiren ve sürekli olarak hizmet kalitesini artıran firmamız cesur ve yenilikçi yaklaşımları ile rakiplerini geride bırakıyor. Öncü olmak yeterli değildir biz firma olarak girişimci tavrımızı da ortaya koyarak günümüzde ki trafiği daha iyi hale getirebilmek ve bilinçli şekilde araç kullanan sürücüler yetiştirmek amacı ile işimizi yapmaya devam ediyoruz.

Sürücü kursu bünyesinde hizmet sunmak sanıldığı kadar kolay değildir, en ufak bir hata sürücünün de eğitmenin de hayatını tehlikeye sokabilir. Sadece sürücü ve eğitmen ile sınırlı kalmayan tehlike zinciri çevrede ki canlıları da doğrudan etkilemektedir, bu nedenle firma olarak işimizde hatasız hizmet sunmaya gayret ediyoruz. Sıfır hata ile gerçekleştirdiğimiz hizmetler sayesinde trafik canavarlarının sayısını azaltarak bilinçli sürücüler yetiştiriyoruz.

Sürücü kursumuzun kalite standardı her geçen gün biraz daha artırılmaktadır ve durağanlığa dair hiç bir etki bulunmamaktadır. Yeniliklerden ve teknolojiden de en iyi şekilde faydalanan sürücü kursumuza yoğun talep gelmektedir. Talepleri karşılamak için planlı ve programlı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teorik ve uygulamalı derslerimiz ile desteklediğimiz sürücülerimizi donanımlı hale getirerek hizmetlerimizi sonlandırıyoruz.

Kaliteli, güvenilir ve profesyonel şekilde sürücü kursu hizmeti almak istiyorsanız en kısa süre zarfında firmamızın iletişim numarasını kullanarak talepte bulunabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR