• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Risksiz İş Güvenliği Ambalaj

Adres :

Çeşmeli Mah. Milağzı (barbaros) Cad. No.40/7 Erdemli Mersin Mersin » Erdemli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Coşkun

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

risksiz.isg@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 092 38 56

Whatsapp 2:

0 (538) 071 35 65

Whatsapp 3:

0 (533) 092 38 56

Whatsapp 4:

0 (538) 071 35 65

Risksiz İş Güvenliği & Ambalaj olarak sizler için iş güvenliği ve hijyen malzemeleri sunmaktayız. İş güvenliği ülkemizde son yıllarda çalışma hayatında en çok önem verilen konular arasında yer almaktadır. İş yerlerinde kazaların en aza indirilmesi ve olası kaza durumunda etkilerinin ortadan kaldırılması için pek çok düzenleme yapılmaktadır. Firma olarak iş güvenliği ve hijyen ile ilgili olarak pek çok farklı ürün satışı yapmaktayız. Mersin ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız sunduğu kaliteli ve uzun ömürlü ürünler ile güvenliğinizi arttırmayı sağlamaktadır.

Firma olarak iş güvenlik malzemeleri satışı ile ilgili olarak geniş ürün seçeneği sunmaktadır. Güvenlik ürünlerimiz içerisinde yol ve çevre güvenlik ekipmanları, kafa ve kulak koruyucular, emniyet kemerleri, yüz ve el koruyucular ile göz korumak için gerekli ekipmanlar gibi yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünler ile çalışanların kendilerini daha güvenli hissetmeleri ve kazalara karşı korumaları sağlanabilir. İşyerlerinde zorunlu olarak kullanılması gereken bazı ekipmanları firmamızdan temin ederek gerekli yerlerde kullanabilirsiniz.

Firma olarak iş güvenlik malzemelerine ek olarak ambalaj malzemeleri satışı ile ilgili de hizmet vermekteyiz. Kağıt temizlik ürünleri, hijyen malzemeleri ve poşet seçenekleri gibi ürünleri firmamızda satın alarak işyerinizde kullanabilirsiniz. İşyerlerinizin daha temiz ve hijyenik hale gelmesi için kullanabileceğiniz ürünler ile ferah bir işyerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca sebze ve meyve yıkamak için özel olarak geliştirilmiş sıvı ürünleri de yine firmamızdan temin edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR