• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ritmika Cimnastik ( Göktürk Özel Cimnastik Okulu )

Adres :

Mithatpaşa Mah. Pirinççi Yolu Sokak No : 16 Göktürk Eyüpsultan/ İstanbul İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihan Süzen

E-Posta Adresi :

nihansuzen2@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 237 98 85

Göktürk özel cimnastik okulu,

Jimnastik bütün sporların temelini oluşturur. Profesyonel veya amatör manada hangi spor yapılacak olursa olsun kişinin vücudunun sportif bir yapıya sahip olması jimnastik ile sağlanabilir. Özellikle küçük yaşlarda jimnastik ile spora başlayan çocuklar daha sağlıklı bir kas gelişimi sergiler daha elastik bir vücut kazanırlar. Üstelik ani karar verme, hareketlerini kontrol etme gibi zihinsel yönlerini de geliştirme imkanı bulurlar. Fakat jimnastik yapabilmek için özel hazırlanmış bir mekân ve profesyonel eğitmenlere ihtiyaç vardır. Aksi taktirde hasarlar oluşabilir. İstanbul Eyüp’te faaliyet gösteren Ritmika Jimnastik salonumuzla bizler uzun zamandır bu işi yapıyor, kursiyerlerimizin formda bir hayat yaşamalarına, sportif bir vücuda sahip olmalarına katkı sunuyoruz.

İstanbul spor sektörünün öncü ve örnek salonlarından birisi olarak bizler tamamen alanında eğitimlerini almış, sertifika sahibi, tecrübeli ve deneyimli bir kadroyla çalışıyoruz. Güler yüzlü eğitmenlerimizle birlikte her yaşa uygun jimnastik eğitimleri veriyor, profesyonel ya da amatör olarak bu sporla ilgilemek isteyenleri, formda kalmak isteyenlerin, sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenlerin yardımcısı oluyoruz. Doğru zamanda doğru hareketler ile hayallerinize kavuşmanıza aracı oluyoruz.

Jimnastik federasyonu kayıtlı üyesi olarak sporla ilgilenmek isteyen gençlerimize yol gösteriyor, onların en iyi şekilde geleceğe hazırlanmalarını sağlıyoruz. Tamamen özel hazırlanmış salonumuzda sporcu güvenliğinde ve sağlığından taviz vermiyor, birinci sınıf malzemeler ve spor aletleri eşliğinde dünya standartlarında bir jimnastik salonu olmayı başarıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR