• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rönesans Peruka

Adres :

Merkez : Menekşe 1. Sokak Yasemin Apt. 5/3 Kızılay -- Şube : Mutlukent Mah. Doğan Taşdelen Cad. No : 33/1 Ümitköy Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güngör Bey - Yeşim Güngör

E-Posta Adresi :

ronesansperuka@yahoo.com

Whatsapp 1:

0 (544) 248 64 67

Whatsapp 2:

0 (544) 248 64 66

Ankara’da aktif şekilde hizmet verdiğimiz firmamız Rönesans Peruka birmilyonnokta.com ailesinin bir üyesidir. Günümüzde birçok farklı amaç doğrultusunda peruk ve türevi ürünler sık sık tercih edilmektedir. Adeta bir aksesuar haline gelmiş olan bu ürünler, kaliteli ve profesyonel ellerden çıkmadığı takdirde oldukça basit ve ucuz bir görüntüye sahip olabilmektedir.

Firmamız Rönesans Peruka ailesi olarak hizmet verdiğimiz Ankara alışveriş sektöründe her zaman kaliteli ve profesyonel çalışmalara imza atmaktayız. Firmamız aktif bir şekilde peruk üretimi ve satışlarını gerçekleştirmektedir. Yüksek kalitede hammadde tercih ederek, deneyimli kadromuzla üretmekte olduğumuz ürünler maksimum düzeyde verim sağlamaktadır.

Rönesans Peruka ailesi olarak birçok farklı hizmeti bir arada sunmayı hedefliyoruz. Başta sunmuş olduğumuz peruk çeşitleri ürünlerinin yanı sıra, postiş, çıt çıt ve saç kaynak uygulaması ile müşterilerimize tam teşekküllü bir süreç sunuyoruz. Farklı renk, boy ve dokuda sunduğumuz gerçekçi peruk çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun onlarca model ve seçenek arasından kolaylıkla tercih yapabilirsiniz.

Sizlere olabildiğince geniş düzeyde ürün yelpazesi sunmak firmamızın öncelikli hedefidir. Bu ürünleri kullanırken konforlu ve rahat bir kullanım sağlamanız için gereken tüm detayları göz önünde bulundurarak ürünlerimizi tasarlıyoruz. Sizler de onlarca çeşit ve model peruk arasında ihtiyaç duyduğunuz ürünlere kolaylıkla firmamız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat anlayışı ve kaliteli ürün sunma anlayışından taviz vermeyen çalışmalarımıza her geçen gün yenisini ekleyerek ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR