• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Rota Sanat Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Erman Doğan

  • firma instagram

Müzik ve sanat eğitimi, her yaştan ilgi ve talep gören alanlardan birisidir. Gerek profesyonel olarak, gerekse hobi olarak birçok insan müzik ve enstrüman eğitimi almak istemektedir. Rota Sanat Merkezi olarak, sizler için en iyi sanat eğitimi hizmetlerini sunmaktayız. Müzik ve drama dallarında en iyi hocalarımız ile birlikte kaliteli bir eğitim sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Keman, gitar, bateri, piyano vb. birçok müzik aleti eğitimi ve solfej eğitimlerimiz ile birlikte sizlere müzik alanında en iyi hizmetleri sunmaktayız.

Antalya eğitim sektöründe sizlere hizmet sunan işletmemiz, birlikte çalıştığı tecrübeli hocaları, donanımlı binası ve kaliteli eğitimi ile sektörün öncülerinden birisi olmaya devam ediyor. Güzel sanatlar lisesi, konservatuvar, eğitim fakültesi ve askeri bandolar için eğitimlerimiz verilmekte ve yetenek kursları için hazırlıkları sağlamaktayız. Alanında deneyimli ve eğitimli hocalarımız ile birlikte sizlere en iyi müzik derslerini sunuyor ve sınavlara en iyi şekillerde hazırlıyoruz.

Sizlerin istek ve ihtiyaçlarına göre eğitimlerimizi veriyor ve sizlere eğlenirken öğretmeyi amaçlıyoruz. Uzman öğretmenlerimiz, deneyimli personelimiz, güler yüzlü hizmetimiz ve donanımlı işletmemiz ile birlikte müzik ve sanat eğitimi için sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Siz de eğitimlerimiz ve hizmetlerimizden haberdar olmak istiyorsanız Instagram hesabımızdan bizi takip edebilirsiniz. İletişim ve sorularınız için numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. En iyi eğitim hizmetlerimizden faydalanmak için sizleri Alanya’daki şirketimizde bekliyor ve bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR