• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rufus Kozmetik El ve Ayak Bakım Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Liliia Barakova Yılmaz

Bakımlı olmak, güzel olmak her insanın hedefinde ve hayalinde olan bir durumdur. Bu hedefe ulaşmak için gerekli çabaları göstermekteyiz. Ancak bu bakım işlemlerinin bazılarını kendi başımıza kendi imkânlarımız ile yapabilirken bazı işlemleri yaptırmak için profesyonel desteğe ihtiyaç duymaktayız. Bu profesyonel desteği Rufus Kozmetik El ve Ayak Bakım Merkezi olarak sizlere vermekteyiz.

Rufus Kozmetik El ve Ayak Bakım Merkezi İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar veriş olduğu kaliteli hizmetler neticesinde İstanbul güzellik merkezi sektöründe toplumumuz tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda manikür, pedikür, cilt bakımı, lazer epilasyon, buz lazer epilasyon gibi birçok bakım hizmeti verilmektedir. Verilen bu hizmetlerde en iyi kalite ürünler kullanmakta ve en son teknoloji cihazlarımız ile bu bakım hizmetlerini vermekteyiz. Alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Gönül rahatlığı işe işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizler de bakım yaptırmak istiyor, kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Rufus Kozmetik El ve Ayak Bakım Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyar işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR