• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Rüya Çocuk

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seyfettin Uzun

Rüya Park çocuk parkı ve oyun parkı 2012 yılında kurulmuş, çocuk parkı, oyun parkı, çocuk oyun parkı, oyun grubu, çocuk oyun grubu ve çocuk oyun grupları üretimi yaparak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Çocuk oyun parkları ve oyun araçları; çocuk ergonomisi ve güvenliği ölçü alınarak bilimsel olarak tasarımı yapılan ve üretilen araçlardır.

Uzmanlarımızla; projelendirme, planlama ve uygulama yapmaktadır. Ayrıca konusunda öncü firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Rüya Park ; Sağlıklı nesiller yetiştirmenin gereği olarak çocuklarımızın oyun oynarken aynı zamanda fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmanın bilinci içerisinde hareket etmektedir. Otel, motel, tatil siteleri, tatil köyleri, eğitim kurumları ve belediyeler, kısaca çocuğun olduğu her yerde çocuklara özgün ve sağlıklı mekanlar hazırlamaktadır.
2012 ' ten bu güne yüksek kalite hizmet işlerimizle hizmetinizdeyiz.

Rüya Park olarak, genç, dinamik, verdiği sözü tutan, kendini yenileyen bir firmayız. Teknolojiyi ve yeni teknikleri yakından takip ediyoruz. Amacımız size en iyi hizmeti sunmaktır. Kaliteden ödün vermeden günümüz yenilikleriyle modern tasarımlar sunuyoruz. İnanıyoruz ki sizden gelen istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmamız bizim daha iyi hizmetler vermemizi sağlayacaktır.
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR