• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Rüyam Ticaret Kartepe Buzdağı Bayi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Birol Akarsu

reklam logosu
  • firma instagram

Kocaeli/ Kartepe’ de hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve sağlıklı suyu ulaştırmak adına açılışını yapmıştır. Buzdağı Su bayiliği yapan firmamız, modern dolum makinalarında çevre ve insan faktöründen arındırılmış ortamda, el değmeden dolumunu yapmaktadır. Suyun içerisinde ise insan sağlığını etkileyecek kimyasal gibi etmenler bulunmamaktadır. Buzdağı Doğal Mineralli Su, laboratuvarlarda yapılan haftalık periyodik incelemeler sonucunda rapor oluşturulmakta ve sürekli olarak su ve ambalaj kalitesi kontrol altında tutmaktadır.

Buzdağı tesislerimizden Rüyam Ticaret Kartepe’ ye kadar ulaşım sürecinde damacanalar soğuk havası olan araçlarda getirilmektedir. Bizler ise hijyenik şartlarda ve soğuk depolarımızda muhafaza ederek, müşterilerimizin karşısına ilk günkü tazeliği ve saflığı ile çıkmaktadır.

Şirketimiz yaşamın temel kaynağı olan suyu, siz değerli müşterilerimize ulaştırmak çabalamaktadır. Müşteri memnuniyeti çalışma şeklimiz, bizim başarılarımıza yenilerini eklemiştir. Sizlerden gelen siparişlere en hızlı şekilde yanıt vererek ve ihtiyaçlarınızı kapınıza kadar getirmek için her geçen gün daha da fazla çalışıyoruz. Toptan ve perakende satışlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.

Lezzetli, sağlıklı ve güvenilir suyumuz her bütçeye uygun ve her koşulda tercih edilebilir olmasının yanı sıra kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. Tarafımızdan sipariş vermek isteyen müşterilerimiz bizleri 05334385370 telefon numarasından arayarak veya whatsapp hattımızdan mesaj atabilirler. En hızlı dönüşü sağlayarak rakip firmalara fark atan şirketimiz gün geçtikçe daha da geniş kitleye ulaşmaktadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR