• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saatli Oto Kurtarma

Adres :

Alaçatı Mahallesi Kemalpaşa Caddesi No : 119 Saatli Market İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Saatli

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 059 21 00

İzmir ili Çeşme ilçesinde hizmet veren Saatli Oto Kurtarma işletmesi olarak birmilyonnokta.com üyelerinden bir tanesi olarak bulunmaktayız. Sizleri verdiğimiz hizmet anlık olarak çok önemli bir hizmettir. Seyahatleriniz sırasında araçlarınız ile yaşayacağınız sıkıntılar da bizlere ulaşmanız taktirde en hızlı şekilde olay yerine gelmek suretiyle sizlere yardım etmekteyiz. İşletme olarak bu hizmeti verirken teknolojiden ileri noktada faydalanmaktayız. Navigasyon sistemlerimiz sayesinde bulunduğunuz noktaya en kısa süre içerisinde intikal ederek sizlerin daha fazla sıkıntı çekmenizi engelliyoruz.

Günlük olarak kullandığımız araçlar her an arıza verebilmektedirler. Bu arızaların bazıları ise bizlere yolda bırakmaktadır. Biz işletme olarak çekici araçlarımız ile yanlarınıza gelerek araçlarınızı kurtarmak suretiyle istediğiniz adrese nakliyesini yapmaktayız. Bu hizmeti yaparken deneyimli ve profesyonel şoförlerimizden çok büyük destek almaktayız. Bu şoförlerimizin çeki araçlarını kullanmaktaki özellikleri sayesinde araçlarınıza en ufak bir zarar gelmeden çekicilerimize yükleme aşamasını yaparak, bir başka özellikleri olan deneyim şoförlükleri sayesinde en hızlı ve güvenli bir şekilde dilediğiniz adrese götürmektedirler. Ayrıca işletme olarak sunduğumuz hizmet karşılığında her zaman piyasanın altında fiyatlandırma yaparak zaten sıkıntıya girmiş olan siz müşterilerimizin sıkıntılarını bir nebze de olsa azaltıyoruz.

Sizlerin de İzmir oto kurtarma sektöründe hizmete ihtiyacı olduğu zaman hizmet alabileceğiniz en kaliteli işletme bizim işletmemizdir. Bizlerden alacağınız oto kurtarma hizmeti sonrasında pişman olmayacağınıza ve memnun kalacağınıza çok eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR