• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sacha Tasarım İbrahim Güler

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İbrahim Güler

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

Firmamızın kuaförlük mesleğinde uzun yıllara dayanan tecrübe ve uzmanlığını profesyonel ticari ilişkilerine yansıtarak faaliyetlerini günümüzde de aynı kalitede sürdürmektedir. Markamız vizyonunu sürekli değişim ve sektörü geliştirme yönünde belirleyerek hizmet vermektedir. Bu doğrultuda da müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunma için firmamız, faaliyet gösterdiğimiz alanda gerek ulusal gerekse uluslararası arenada meydana gelen her türlü ilerlemeden faydalanarak yeniliklere yön verme hususunda kendini görevli kabul etmektedir. Özellikle piyasadaki rekabet koşullarını bozmadan, rakiplerine saygılı ve de yasal düzenlemelere uyum sağlayarak hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır.

Firmamız faaliyetlerini sürdürürken edindiğimiz vizyon, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmak ve müşterilerimizin beklentilerini gerek kalite gerek ise de hizmet çeşitliliği ile uygun fiyat avantajını her açıdan sağlamaktır. Bu sebeple de Sakarya kuaför sektöründeki değişen trendleri, saç modasını yakından takip ederek, yeni ürünler ile hizmetlerimizi piyasaya sunmak firmamızın hizmet anlayışını oluşturmaktadır. Hizmet çeşitlerini genişleterek farklı beklentilere sahip müşterilerimizin de sektörde ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda katma değer oluşturmaktayız.

Çalışmalarımızı sürdürürken süreçte yanımızda olan tecrübeli personelimizin elinden gelenin en iyisi gerçekleştirdiğinin teminatını veriyoruz. Ayrıca hizmetimizi sunarken de birtakım firmaları ya da ürünleri taklit etmekten uzak, tamamen özgün işler ile ilklere imza atma ve özgün fikirler taşıyan ürünler ortaya koyma amacı taşıyoruz. Bu yönü ile de firmamız piyasa koşullarının yönlendirdiği değil piyasayı yönlendiren bir firma olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR