• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sadık Usta Simit Sarayı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sadık Şakacı

Simit, yemek kültürümüzdeki en özel lezzetlerden biridir. Pek çok kişi için sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi ve aynı zamanda çok fazla çeşidi olan da önemli bir besindir. Sadık Usta Simit Sarayı olarak sizlere lezzetli ve harika simitler ve çok daha fazlası ile buluşturmaktayız.

Menümüz içerisinde yalnızca simit bulunmamaktadır. Poğaçalarımızda kaliteli malzemeler kullanarak sadeden zeytinliye kadar çeşit çeşit sarayımızda her zaman bulabilirsiniz. Özel günlerde de ve gün içerisindeki yemek aralarında pide de çok fazla tercih edilmektedir. Lezzetli ve doyurucu olması ile de dikkat çekmektedir. Ustalarımız sizler için kır pidesi hazırlamaktadır. Bir kere tadına baktığınızda kır pidesine bakış açınız değişeceğine çok eminiz. Ayrıca hizmetlerimizde içli pide siparişi de almaktayız.

Sadece bu lezzetlerimiz ile değil tatlı ve böreklerimiz ile de çok iddialıyız. Dilerseniz buraya gelip yiyebilirsiniz dilerseniz de sipariş edebilirsiniz. Bayramlarda, özel günlerde ve kutlamalara özel sipariş almaktayız. Hayat yoğunluğu içerisinde börek ve baklava hazırlaması biraz daha zahmetli tariflerdir. Bizler sizlerin yerine hazırlamaktayız.

Bayram baklavasından gelin baklavasına kadar nereye yaptırsam diye düşünmenize gerek yoktur. Sadık Usta Simit Sarayı her zaman sizlerin yanındadır ve yanında olmaya devam edecektir. Kocaeli pasta ve pastane sektörüne lezzetlerimiz ve kaliteden ödün vermeyen bakış açımız ile imzamızı attık. Güzel bir kahvaltı, lezzetlerimizi tatmak ve bir kahve için sizleri de sarayımıza bekler ve ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR