• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Safir Halı Yıkama & Temizlik

Adres :

Hamzabey Köyü No: 27 Merkez/bolu Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tolga Öztürk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tlg.ozturk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 232 64 05

Firmaya Mesaj Gönder

Safir Halı Yıkama & Temizlik olarak bolu da hizmet vermekte olup bolu makine ile halı yıkama,bolu yerinde halı yıkama,bolu ucuz halı yıkama,bolu en yakın halı yıkama,bolu makine ile halı yıkama,bolu halı yıkama yapanlar,bolu halı yıkamacılar,bolu temiz halı yıkama,bolu uygun fiyata halı yıkama,bolu halı yıkama firmaları,bolu halı yıkama,bolu yeniçağ en yakın halı yıkama,bolu yeniçağ makine ile halı yıkama,bolu yeniçağ halı yıkama yapanlar,bolu yeniçağ halı yıkamacılar,bolu yeniçağ temiz halı yıkama,bolu yeniçağ uygun fiyata halı yıkama,bolu yeniçağ halı yıkama firmaları,bolu yeniçağ halı yıkama, vb.hizmetlerimiz devam etmektedir...
Temizlik sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Safir Halı Yıkama ve Temizlik olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Safir Halı Yıkama ve Temizlik olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR