• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Safiş Oto Buharlı Yıkama Oto Elektrik Oto Aksesuar

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emrah Tülice

  • firma fb
  • firma instagram

İzmir oto aksesuar ve modifiye sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olan Safiş Oto Buharlı Yıkama Oto Elektrik Oto Aksesuar ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetlerimizi sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hayatımız içinde büyük bir öneme sahip olan araçlarımızın her zaman bakımlı ve temiz görünmesini isteriz.

Araçlarımıza gereken özeni gösterir ve araçlarımızın temizliği için büyük emek veririz. Bizler sizlerin işini kolaylaştırmak ve üzerinizdeki yükü almak için sektöre giriş yaptık ve en iyi hizmetlerin kapısını sizlere açtık. Araçlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz adresimizde beklentilerinizin de ötesinde bir hizmeti sizlere sunuyor ve araçlarınıza gereken özeni gösteriyoruz.

Alanında uzman, işinde profesyonelleşmiş ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile mükemmel hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz. Üstün hizmet ve uluslararası kalite standartlarında en iyi ürün ve malzemelerle mükemmel sonuçları sizlere vadediyoruz. Araç iç & dış sulu yıkama ve buharlı yıkama, pasta & cila, cam filmi, seramik kaplama gibi hizmetleri sizlerle sunuyoruz.

Aynı zamanda araç muayene işlemleri, muayene öncesi hazırlık, sigorta ve aracılık hizmetlerini sizlere veriyoruz. Uygun fiyat avantajlarımız, geniş hizmet yelpazemiz ile sizlere mükemmel hizmeti bulabileceğiniz adresimizde ağırlamaktan büyük bir onur duyuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda bizleri güvenle tercih edebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR