• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Safranbolu Cafe Antique

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bilal Aslan

  • firma fb
  • firma instagram

Safranbolu’nun eşsiz güzelliği beraberinde sizlere hizmet sunan Safranbolu Cafe Antique birmilyon.com üyesidir. Cafemiz kısa sürede, Safranbolu’nun güzelliklerini keşfetmeye gelenlerin mola noktası olmuştur.

Müşterilerimize hem dinlenecekleri hem de kahvaltı ve yemek gibi ihtiyaçlarını karşılayacakları hizmetleri sunmaktayız. Safranbolu cafe sektöründe sizlere hizmet vermekteyiz. Menümüz çok çeşitlidir. Kahvaltılarımızda sizlere sunduğumuz birçok ürün kendi el yapımımızdır. Kahvaltının yanı sıra köfte, börek, balık gibi yiyecek çeşitlerimiz de mevcuttur.

Mutfağımız görünebilir yerde olduğu için dinlenirken sizler için özel olarak hazırlanan yiyeceklerin hijyen kurallarına göre hazırlandığını da görebilirsiniz. Bu durum yemek yerken keyif almanıza fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda işletmemiz de nostalji köşemiz mevcuttur. Ürünleriniz hazırlanırken bu bölümde vakit geçirmek sizlere huzur verip tatlı bir his bırakacaktır. Ayrıca hizmetlerinizi beklerken sizlere ücretsiz küçük ikramlarımız olacaktır. Hizmetlerimiz hafta sonları da devam etmektedir.

İçinde bulunduğumuz gıda sektöründeki haksız fiyat artışlarına rağmen, bizim menümüzdeki ürünler her keseye uyacak şekilde düzenlenmiştir. Bu demek değildir ki alacağınız hizmet kalitesiz olacak. Aksine biz sizlere vereceğiniz ücretlerin üzerinde bir hizmet sunmayı vaat ediyoruz. Safranbolu’muzu gezerken kısa bir mola vereceğiniz zaman işte tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Yine hafta sonlarınızı monotonluktan çıkarmak istediğiniz zaman da işletmemiz tüm imkanlarıyla sizi bekliyor olacak. İşletmemizden hizmet alırken aynı zamanda dinlenebileceğiniz ve huzur bulacağınız mekanımıza tüm müşterilerimizi bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar