• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sağlamlar Ağır Sanayi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Sağlam

Sağlamlar Ağır Sanayi, 1965 yılından beri Trabzon’da faaliyet göstermektedir. 1973 yılında özel amaçlı yüksek tonajlı, zor arazi koşullarına uygun araçların imalatına başlanılmıştır. Firma sahipleri Mevlüt SAĞLAM,Ahmet SAĞLAMveMehmet SAĞLAM’dır.

Sağlamlar Ağır Sanayi olarak başlıca faaliyet alanlarımız; trafikteki motorlu araçların kullanım şartlarına göre yetersiz kalan veya kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayamayan aktarma organları, fren sistemleri, gibimekanik sistemlerini,tarafımızdan geliştirilenpatentlisistemlerle değiştirerek araçların performansını geliştirmekteyiz.

Sağlamlar Ağır Sanayi bunun yanı sıra; özel amaçlı araçlar; vinç çeşitleri, inşaat araçları/makinaları, tarım makinaları üretme yeteneğine de sahip olup siparişlere göreyüksek katma değerliolan bu tür araçları da üretebilmektedir.

Sağlamlar Ağır Sanayi, tüm hizmet alanlarında kurulduğu yıldan beri başarı ile çalışmış, sadece Trabzon çapında değilİstanbul, Ankara, İzmir, Konya, Kayseri, Antalya, Erzurum, Van, Erzincan, Samsun, Ordu, Artvin, Gaziantepilleri başta olmak üzere tümTürkiyegeneline verdiği kaliteli hizmet ile tanınmıştır.

Sağlamlar Sanayi, yapmış olduğu yenilikçi, teknolojik ve ticarileştirilmiş ürün ve hizmetlerinden ötürü Trabzon Ticaret ve Sanayii Odası (TTSO) tarafından 2011 yılı“Yeni Teknoloji Geliştiren Üyelerimiz”başlığı altında ödül kazanmıştır.


İLETİŞİM:
Sağlamlar Ağır Sanayi
Büyük Sanayi Sitesi 6.Blok No:3
Değirmendere / TRABZON
Tlf : 0 462 325 35 75
Şube: Üniversite Mah. Hastane Cad. No:33
Teknokent / TRABZON
Tlf : 0 462 325 12 08
Cep : 0 532 697 21 91
Web :www.saglamlarsanayi.com

Email :info@saglamlarsanayi.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR