• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahan Oto Galeri Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Atilla Sözen
1985 yılında faaliyete başladığımız otomotiv sektöründe 35 yıllık tecrübemizle sayısız insanı araç sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Araç portföyümüzü oluştururken satın aldığımız araçları kendimize, şahsi kullanımımız için alırken gösterdiğimiz özeni göstererek titizlikle seçiyor sonra müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.35 yılda sektörde bıraktığımız iz ve hizmet sunduğumuz müşterilerimizde oluşturduğumuz güven duygusunu işimizin en önemli sermayesi olarak görüyoruz.
Portföyümüzde hiçbir surette gizli / açık hasar ve/veya pert kaydı bulunan araç bulundurmuyoruz. Bu nedenle tüm araçlarımızı expertiz raporları ile birlikte müşterilerimize sunuyor, arzu etmeleri halinde müşterilerimizi farklı kurumlarda araç expertiz raporları çıkarmalarını sağlayabiliyoruz.
Expertiz raporlarına verdiğimiz önem sayesinde bizler portföyümüzü oluştururken yanılmadığımız gibi daha portföy oluşturma aşamasında müşterinin merak ettiği tüm incelemeleri yapılmış araçlardan oluşturulmuş bir portföye sahip olmuş oluyoruz.
Yine sizlerin memnuniyeti adına dilerseniz farklı şekillerde satın almak istediğiniz araçlar için bağımsız expertiz hizmeti de sunuyoruz.
Şahan Oto Galeri olaran 35 yıllık tecrübemizden aldığımız güvenle ayağınızı yerden kesen fiyatlarla ayağınızı yerden kesecek fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR