• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Şahin Balıkçılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şahin Büyük

  • firma instagram

Şahin Balıkçılık

İstanbul Bağcılar’da hizmet vermekte olan firmamızda siz kıymetli müşterilerimize palamut, hamsi, toptan ve perakende satış çiğ balık, her çeşit balık, ızgara balık ve kilo ile balıkpişiriciliğiile faaliyet göstermekteyiz.

Büyükten küçüğe herkesin severek tükettiği ve tüketilmesi önerilen balığın vücudumuza yararlarından bazıları olan bağışıklık sistemini koruması, dikkat eksikliğini azaltması ve birçok hastalığı önlemeye yardımcı olması ile bilinen bir besindir. Balık özellikle çocuklarda zekâ gelişiminde büyük rol oynamaktadır.

Faydaları yazmakla bitmeyecek olan bu besinin her çeşidini sizlere en doğal hali ve tazeliğiyle sunmaktayız ve büyük bir titizlikle hijyenik ortamda muhafazanı sağlamaktayız. Mevsiminin en lezzetli balıkları firmamızın özel tedarikçilerinin iş birliğiyle lezzetini ve tazeliğini koruyarak firmamıza ulaşmakta ve siz değerli müşterilerimizle buluşmaktadır.

Balıklar tat olarak farklılık sergilediği gibi yapısal olarakda oldukça farklıdır. Bu nedenle her balık türü farklı yöntemler ile pişirilebilir. Balıkların özel pişirme ve sunum yöntemlerine hâkim olan bu işte deneyimli mutfak personelimiz, siz değerli müşterilerimize en lezzetli deniz ürünlerini sunmak için büyük bir özenle çalışmaktadır.

Evde balık temizleme ve pişirme zorluğu ve oluşacak koku nedeniyle pek tercih edilmediğini bildiğimiz için dilerseniz alo paket servisi ya da gel al paket balık servisimizle size evde balık keyfini sunmaktayız.

Firmamızın çalışma ilkelerini sağlık, hijyen, güven ve tazelik oluşturmaktadır. Biz bu ilkeler ışığında sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Firma olarak sektördeki tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı benimsedik. Bu doğrultuda ticari hayatta yılların bize kazandırdığıtecrübelerimiz ile her geçen gün kazandığımız müşterilerimiz ile yolumuza devam etmekteyiz.

Sipariş ve daha fazla bilgi için 0543 379 52 53 numaramızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR