• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Pen

Adres :

Eskişehir Merkez Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cemal Şahin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (507) 018 81 85

Whatsapp 2:

0 (507) 018 81 85

Şahin Pen ;

CAM BALKON, PVC KAPI PENCERE SİSTEMLERİ, ALÜMİNYUM KORKULUK, CAM BALKON MONTAJ VE SİNEKLİK SİSTEMLERİ OLARAK ESKİŞEHİR ODUNPAZARINDA HİZMET SAĞLAMAKTAYIZ..

Sektörümüzün öncü firması olarak hem kurumsal hem bireysel müşterilerimiz için en yenilikçi anlayışla en iyi kaliteyi oluşturmayı hedefliyoruz.Şahin Pen firmamızın sektördeki başarısını her gün daha fazla arttıran ve bizi daha üst noktalara taşıyan müşterilerimiz her geçen gün bizlere olan güvenini artırarak firmamıza güç katmaktadır. Ana misyonumuz olarak; hizmet vermiş olduğumuz alanda her zaman daha iyisini oluşturma ve daha iyisine ulaşmak gösterilebilir. Bu misyona bağlı olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda müşterilerimizle birlikte kurmuş olduğumuz etkili iletişim, mesleki olarak göstermiş olduğunuz ahlak ve kalitemizin asla değişmemesi yüksek bir öneme sahiptir.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR