• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Ticaret

Adres :

Rahime Hatun Mahallesi Profesör Doktor Hilmi Karaboran Caddesi No: 101 Osmaniye Osmaniye » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

aliberatsahin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 708 32 65

Whatsapp 2:

0 (505) 708 32 65

Osmaniye alışveriş olarak bizler uzun yılların getirdiği tecrübemizle siz kıymetli müşterilerimize en uygun hizmeti ulaştırabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz. Osmaniye merkezde hizmet veren firmamız Şahin ticaret, kozmetik ürün satışı, takı aksesuar çeşitleri, bijiteri hizmetleri, elektronik malzeme satışı, oyuncak satış merkezi, hırdavat malzemeleri satışı, kırtasiye malzemeleri satışı, okul malzemeleri satışı, ahşap aksesuar satışı gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Firmamız sayesinde aradığınız hizmeti kolayca bulabileceksiniz, okul serüveninde öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sürekli olarak yanında olabilmek için bizler sürekli olarak sahip olduğumuz ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Günümüzde okul malzemelerinde artan ihtiyaca tam ve eksiksiz bir şekilde cevap verebilmek için tecrübeli ekibimizle eksik ürünlerimizi kısa sürede temin ediyoruz.

Kozmetik alanında güvenilir bir adresten alışveriş yapmak isteyen müşteriler için Şahin Ticaret en doğru merkez olma yolunda ilerlemektedir. Kozmetik alanında özellikle ürünlerin güvenilir olması önem arz etmektedir.

Firmamız müşterilerimizden gelen olumlu geri dönütlerle kozmetik malzeme satışında güvenilir bir adres olmaya devam etmektedir. Evinize giderken çocuklarınızı mutlu etmeniz için en küçük yaşlardan okul çağında olan çocuklara kadar farklı yaş gruplarında çocuklar için güvenilir oyuncak satım merkezlerinin başlarında gelmeye devam etmekteyiz. Okul öncesi materyallerden, satranç takımlarına kadar birçok oyun ve oyuncak türünü firmamız farkıyla temin edebileceksiniz. Çocuklarınızın zekâ seviyesini arttıran oyuncaklara da bolca yer ayıran firmamızda sizler de çok düşünmeden çocuğunuzu mutlu edebilecek oyuncağı seçebileceksiniz. Şimdi internet sitesini kuran firmamız hakkında ayrıntılı bilgiyi web adresimizden öğrenebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR