• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Şahinoğlu Gıda Baharat ve Şarküteri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ahmet Kuş - Salim Hizmetçi

  • firma instagram

Mutfakların olmazsa olmazı baharatlardan farklı alanlarda faydalanılıyor. Günümüzde baharatlar sadece yemeklerde değil, ihtiyaç doğrultusunda farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Türk mutfağında pek çok baharat çeşidi bulunuyor. Şahinoğlu Gıda Baharat ve Şarküteri ihtiyacınız olan tüm baharatları bir adreste topluyor ve sizlere sunuyoruz. Baharatlar, kullanıldığı yemeği lezzetlendirmesi için taze olmalıdır. Her baharatın belirli bir raf ömrü vardır. Eğer baharatlar saklama koşullarına uygun ortamda saklanmıyorsa zamanla etkisini kaybeder ve kullanılamaz hale gelir. Baharatların taze kalmasını sağlamak biraz da baharatçının elindedir. Şahinoğlu ailesi olarak baharat satışı yaparken gerekli özeni gösteriyor, her zaman kaliteli ve taze baharatlarla hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Hatay alışveriş sektöründe müşterilerimizin güvenini korumak adına çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. İşimizi özenle ve dikkatle yapıyor, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına doğru çözümler sunmaya gayret ediyoruz. İşletmemizde çeşitli baharatlar bulunuyor. Kırmızıbiber, karabiber, kimyon, reyhan, isot… Aradığınız tüm baharatları burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda kına, kil maskesi, bitki sabunları, doğal ekşi sosları, kuru meyve ve sebzeler de sizlere sunduğumuz ürünler arasında yerini alıyor. Hatay’da verdiğimiz hizmet doğrultusunda şehrimize ait yöresel ürünlere de yer veriyoruz.

İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilir, ihtiyacınız olan ürünleri güvenle temin edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz ürünler taze, kaliteli ve doğaldır. Herhangi bir katkı maddesi bulunmayan bu ürünleri doğru şekilde muhafaza ederseniz uzun süre kullanabilirsiniz. Uygun fiyat aralığında lezzetli baharat ve çeşitli ürünler için mutlaka işletmemizi ziyaret etmelisiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar