• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şahlan Koltuk Döşeme

firma adresi

Adres :

Narlıtepe Mahallesi Doktor Hüseyin Özcan Kliniği Yanı 101004 Sokak No : 3 Gaziantep » Şahinbey
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Şahin - Deniz Şahin
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (555) 053 93 80
firma wp

Whatsapp 2:

0 (545) 278 22 14

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Şahlan Koltuk Döşeme olarak Gaziantep koltuk döşeme sektöründe ileri gelen işletmelerden biriyiz. Gaziantep Şahinbey’de yer alan işletmemiz uzman ekip, kaliteli ürün ve işçilik, müşteri memnuniyeti ve daha pek çok neden ile bölgede en çok tercih edilmenin mutluluğunu paylaşıyoruz.

Koltuk tamirat, imalat ve koltuk yüzü değişimi, koltuk kaplama, berjer tamiri gibi birçok işte profesyonel ekibimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz. Köşe koltuk ve kanepe modellerimizin üretiminde de aktif rol oynamaktayız. Üstelik sadece tamirat tadilat değil aynı zamanda satışını da yapmaktayız. Uygun fiyatlı ürünlerimizi görmenizi tavsiye ediyoruz. Geleneksel ve modern tasarımların birleştiği, günlük hayata uyum sağlayan, kullanışlı, sağlam ve estetik ürünlerimiz, müşterilerimiz için mutluluk kaynağı olacak.

Profesyonel ekibimiz ve müşterilerimizin yönlendirmeleri ile en kısa süre içinde hazırlayıp teslim ettiğimiz ürünlerimizi çok seveceksiniz. Uygun fiyatlarımızla her keseye uygun kaliteli ürünlerimizle müşterilerimizin isteklerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyeti gözeten kurallarımızla mutlu müşteri mutlu işletme olmanın keyfini çıkarıyoruz.

Eviniz için en ideal oturma gruplarını bizimle keşfedeceksiniz. Her eve, her bütçeye, her zevke hitap ediyoruz. Bu yüzden sürekli tercih ediliyoruz ve bu yüzden daima sizin için daha iyi çalışmak adına kendimizi yeniliyoruz. Renk renk, çeşit çeşit, kaliteli ve sağlam ürünlerimiz ile işinde uzman ekibimiz ile müşteri memnuniyeti politikamızla bugün ve yarın müşterilerimizin yanında, müşterilerimizin evlerini güzelleştirmenin gayreti içinde olacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR