• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahmeran Kaftan ve Kına Organizasyonu

Adres :

Oruç Reis Mahallesi Giyim Kent 9.sokak Giyim Kent Sitesi B112 No: 39/a İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Jale Gelemet - Özgül Tanrıverdi

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

sahmerankaftanorganizasyon@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 919 00 34

Whatsapp 2:

0 (543) 919 00 34

Whatsapp 3:

0 (554) 237 93 75

Sizin için en özel ve değerli günlerden biri olan kına organizasyonunu en memnun ve en mutlu bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz adresiniz; Şahmeran Kaftan ve Kına Organizasyonu olmalıdır. Daima güler yüzlü ve sizin için en iyisini isteyen personellerimiz ile sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte unutulmaz bir gece geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

İstanbul eğlence sektöründe müşteri memnuniyetinin en önemli değer olduğunun bilincinde olan firmamızla sizin için en özel ve güzel organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerini ve önerilerini alarak, sizin için en uygun bütçe ile en yüksek kalitede hizmet almanızı sağlamak bizim ilk önceliğimizdir.

En kaliteli kumaşlar kullanarak sizin için özenle hazırlanmış kaftanlarımız ile her bedende ve çeşitte seçeneğimiz mevcuttur. İster tesettürlü isterseniz açık, çok çeşitli kaftanlarımız size özel olarak sunulmaktadır. Unutulmaz bir gece geçirmeniz için hazırlanmış oldukça renkli kostümlerimiz ayrıca birbirinden eğlenceli konseptlerimizle bu özel gününüzü en mutlu şekilde geçirmeniz bizim ilk önceliğimizdir. Daima güler yüzlü ve ilgili personellerimizle birlikte sizin için en iyi organizasyonu sağlıyoruz. Tamamen sizin görüşlerinizin önderliği ile planlama ve yönetimini profesyonel bir ekiple yürütüyoruz. Kına gecenizde kullanacağınız tüm malzemeleri en yüksek kalitede en uygun fiyatla size sunuyoruz. Kına organizasyonu konusunda profesyonel ekibimizle birlikte sürekli olarak hizmetlerini geliştirmekte ve yenilemekteyiz. İsterseniz siz de bizimle iletişime geçerek bu kaliteli hizmet anlayışının bir parçası olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR