• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Salih Turan Elektirik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Salih Turan

  • firma fb

Salih Turan Elektirik olarakelektrikçi,elektrik tesisatı,elektrik aydınlatma,led aydınlatma,elektrik tamiri,elektrik bakım ,su tesisatı,7/24 elektrikçi,temiz su tesisatı,Denizli Merkezefendi,Pamukkale de hizmet vermekteyiz.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızınmisyonlarından biri olacaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR