• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salihli Kuş Evi Pet Market

Adres :

Namık Kemal Mah Mühendis Cad. No: 57-b Salihli Manisa Manisa » Salihli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aytunç Çakıl

E-Posta Adresi :

aytunc4590@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 272 35 21

Evinizde beslediğiniz hayvanlarınızın daha eğlenceli ve kaliteli bir yaşam sürmesini ister misiniz? O halde Salihli Kuş Evi Pet Market ailesi olarak Manisa evcil hayvan sektöründe vermiş olduğumuz hizmetlerden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Biz, hizmet vermeye başladığımız marketimizde evcil hayvanlara yönelik çalışma gerçekleştiriyoruz. Evinizde beslediğiniz veya sokakta karşılaştığınız küçük dostlarımız için bir şeyler yapmak istiyorsanız marketimizden faydalanabilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip ürünlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunarak hem küçük dostlarınızın ihtiyaçlarına çözüm bulmanızı sağlıyoruz hem de maddi açıdan sizi zorlamıyoruz. Kaliteli ürünlerimizi tercih ederek hayvanlarınızın sağlığını ve güvenliğini de korumuş oluyorsunuz.

Gelelim bu sektörün içerisinde nasıl bir çalışma gerçekleştirdiğimize. Biz, evinizde veya bahçenizde beslediğiniz hayvanlarınızın daha kaliteli bir yaşam sürmesini istiyoruz. Bu doğrultuda kedi evleri, köpek evleri veya akvaryum satışı yapıyoruz. Yemek ve su kapları, mama çeşitleri, yem çeşitleri, oyuncak ve tasma satışı gibi birçok hizmeti sizlere sunuyoruz. Evcil hayvanlarınızın ve sokak hayvanlarının daha güzel bir yaşam sürmesi adına en özel çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Marketimizde bulunmayan bir ürün olduğu zaman kısa sürede ürün temini yapıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin ve küçük dostlarının ihtiyacına kısa sürede çözüm sunuyoruz. Biz, işimizi severek ve isteyerek yaptığımız için kalitemizden ödün vermemeye özen gösteriyoruz. Marketimizi ve çalışmalarımızı güvenle tercih ederek isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR