• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Deniz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Akol
Salon Deniz

Adana kentinin firmamıza sağlamış olduğu misyonla birlikte ulaşılması gereken hedefi belirlemiştir. Bu noktada güzellik ve kişisel bakım sektörü içerisinde sunduğu hizmetler ile birlikte gelişimleri ve yenilikleri oluşturan ve daha ilerleyen noktalarda kentin lokomotif işletmelerinden biri olmayı planlayan bir işletme olarak hizmet hayatımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda her geçen gün mekan, personel ve ürün, hizmetler noktasında daha geniş bir çerçeveye sahip olarak müşterilerimize alternatifler oluşturmayı sürdürüyoruz.

Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba güzellik ve kişisel bakım sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır.

Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

PAZARTESİ : 07.30 - 20.00

SALI : 07.30 - 20.00

ÇARŞAMBA :07.30 - 20.00

PERŞEMBE :07.30 - 20.00

CUMA :07.30 - 20.00

CUMARTESİ :07.30 - 20.00

PAZAR : KAPALI

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR