• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Salon Esra Kasdal

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Esra Kasdal

  • firma tw
  • firma instagram

Hizmet verdiğimiz sektörde yıllardır sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Sizler için en iyisini tasarlıyor ve uyguluyoruz. Yılların deneyimine sahip, alanında profesyonel olarak çalışan personellerimle müşteri memnuniyetini önceleyen güler yüzlü bir hizmet sunmaktayız. Sizleri hayal ettiğiniz güzelliği sağlamada en önemli katkıyı sunuyoruz. Saç bakım ve güzelliği adına beklentilerinizin ötesinde ideal hizmetler veriyoruz. Geniş yelpazede talep ve beklentilerinizi karşılamaya gayret gösteriyoruz.

Samsun Kuaför sektöründe kaliteli ve güvenilir bir adres olarak faaliyet göstermekteyiz. Rekabet ettiğimiz sektörde hizmet kalitemizle en önde yer almaktayız. Sahip olduğumuz geniş müşteri kitlesi verdiğimiz hizmetlerin göstergesidir. Sizlere salonumuzda saç bakım ve kesimine dair pek çok hizet vermekteyiz. Bunlar; saç makyajı, Afrika örgü modelleri, saç kesim modelleri, ombre modelleri, sombre modelleri, gelin saç ve makyaj modelleri, türban tasarım modelleri ve daha pek çok seçenek içermektedir.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetleri en makul fiyatlandırma ile yapmaktayız. Bütçenize hitap eden en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin memnuniyetini önceleyen bir firma olarak ticari kaygıya düşmeden en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Saçlarınızı emanet edeceğiniz emin eller olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri yenilikleri takip etmiş ve sizlere en trend saç modellerini sunan bir kuaför salonu olarak bugün de yeniliklerle karşınıza çıkmaktayız. Her zaman kendimizi geliştirerek emin adımlarla yolumuza devam etmekte sizlere en iyisini sunmanın gayretindeyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR