• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Etkin Bayan Kuaförü

Adres :

1777 Sok. No: 185/a Karşıyaka Dedebası İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Saki Etkin- Derya Etkin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

etkinyigitcan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 199 10 01

Whatsapp 2:

0 (507) 199 10 01

Kişisel bakım ve güzelliği önemseyen ve bunun için profesyonel destek almanın öneminin farkında olanlara İzmir kuaför salonu olarak hizmet veriyoruz. Kişisel tercihlerin birbirinden çok farklı hale getirilmiş saç tasarımı ve makyaj uygulamalarını, beklentileri beklentileri ve sektördeki yenilikleri yansıtarak gerçekleştiriyoruz.

Etik değerlerini ayarlama hizmet ilkesi ile çıktığımız bu yolculukta çevreyi en aza indirgiyor, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini veren saç ve makyaj uygulamalarına imza atıyoruz. Alanında Uzman Bir Ekiple Saç Boyası, Makyaja, Saç ve Tırnak Tasarımından Ağdaya kadar çeşitli kişisel bakım hizmetleri ile ilgili olarak hizmet veriyoruz.

Saçının doğal renginden hoşlanmayan, arayan arayan, beyazlaşan saçlarını kapatmayı arzu eden sahilde inşası için saç renklendirme hizmeti veriyoruz. Yüz hatlarına yakışan, yaşam tarzı ve giyim tarzı ile uyumluluk tasarımı için bir salonun bulunduğu salonun ortasındaki salonumuzda ortama göre ayarlanması için hizmete göre düzenlenebilir. Ayrıca daha sağlıklı saç ve tırnaklara sahip olmak mümkündür. Salonumuzda düğün heyecanı yaşayan gelinlerimizi düşünüyor ve gelin saçları ve makyajı yaptırmak isteyenler için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Özel bir organizasyona katılacağınız bir kez hoş ve bakımlı görünmek için uzman ellerde yaptırmak için bir makyaja ihtiyacınız vesileyinizle makyaj yapmak salonumuzda yaptığınız ve güzelliğinizden emin olarak davete keyifle katılabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR