• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Salon Evorada

Sektör :

Yetkili Kişi :

Güldane Çiçek

Salon Evorada isimli firmamız İstanbul’da hizmet verip, birmilyonnokta.com sitesine üye olan güzellik merkezlerinden biridir.

Özel günlerinizde en iyi hizmet almayı herkes hak eder. Salon Evorada güzellik merkezi farkıyla özel günlerinizde tüm kaygılarınızdan kurtulacaksınız. İşinde uzman saç tasarımcılarımız ve makyaj ekibimiz sayesinde, en özel günlerinizde kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz.

İstanbul güzellik merkezi sektöründe hizmet veren merkezimiz pek çok alanda da kendini geliştirmiştir. Vücut için son derece yararlı olan G5 masajı uygulamamız, müşterilerimiz tarafından çok tercih edilmektedir. Bölgesel zayıflama işlemi, kaş tasarım uygulaması, saç keratin bakımı, selülit tedavisi, kırışıklık giderme işlemleri çok tercih edilen işlemlerimizin başında gelmektedir. Bu işlemler ile de hizmetlerimiz bitmemektedir. Hydrafacial cilt bakımı, kalıcı makyaj uygulaması, gözenek sıkılaştırma işlemleri, kalıcı oje uygulaması da hizmetlerimiz arasındadır.

Bize ulaşmak isterseniz iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz. Temsilcimizle iletişim kurup randevu oluşturabilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bazı işlemlerimize ek uygulamalar yapıldıkça fiyat değişkenlik gösterebilir. Rakip güzellik merkezlerine göre uygulama fiyatlandırmalarımız oldukça uygundur. Dönemsel kampanyalarımızı takip ederseniz inanılmaz indirimler ile hizmet alabilirsiniz. İşimizde hijyenik olmak çok önemlidir. Tek kullanımlık ürünler kullanarak mikrop ve hastalık bulaşma oranını en aza indiriyoruz. Müşterilerimizin sağlıklı ve kaliteli hizmet alması için Salon Evorada çalışan ekibi olarak elimizden gelen her türlü tedbiri alıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR