• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Salon Nef Haktan Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Haktan Lütre

  • firma instagram

Firma olarak uzun yıllardır İzmir’in güzel ve bakımlı kadınlarına en iyi kuaför hizmetlerini vermekteyiz. Konak kuaför sektörünün lider firması olarak, profesyonel uygulamalarımız ve yenilikçi vizyonumuzla ön plana çıkmaktayız.

Müşteri memnuniyetini önceliğine alan işletmemiz, talep ve beklentileri eksiksiz şekilde karşılamak hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Kalite, sağlık ve hijyen standartlarına önem veren firmamız, bu anlamda da sektöründe güvenilir adreslerden biri olmayı başarmıştır.

Müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıkarak; deneyimli personelimiz ile saç, cilt, makyaj başta olmak üzere her türlü güzellik ve bakım uygulamasını en kaliteli ürünlerle vermekteyiz.

Ekibimiz alanının en iyilerinden oluşmaktadır. Bu anlamda müşterilerimize en profesyonel hizmeti vermekteyiz. Ancak mesleki başarının sırrının daima kendini geliştirmekle mümkün olduğunun bilincinde olarak, personelimizin sık sık çeşitli eğitim ve seminerlere katılarak deneyimlerini geliştirmesini de önemsemekteyiz.

Kurulduğumuz günde işini aşkla yapmaktan asla vazgeçmeyen ekibimiz, bizi tercih eden müşterilerimizin yüzünü güldürmek için çok çalışmaktadır. Müşterilerimizi dinler, onların istekleri doğrultusunda gerekli önerilerle bir anlamda danışmanlık hizmeti de veririz.

Firma olarak sektörel gelişme ve yenilikleri en hızlı şekilde işletmemize adapte edebilmekteyiz. Böylece müşterilerimizin her türlü talebine kolayca cevap vermekteyiz. Trendleri yakından takip etme ve en iyi şekilde uygulama noktasında da rakiplerimizden bir adım önde olmaktan gurur duymaktayız. Müşterilerimizin desteği ve ilgisi ile büyümeye ve markamızın bilinirliğini her gün daha da artırmaya devam etmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR