• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Salonti

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İlknur Kumanova-tuba Erol

reklam logosu
  • firma instagram

Her günü sizin için özel bir gün yapmak için uğraşan Salonti güzelliğinize nitelik katacak kişisel bakım hizmetleri ile Üsküdar Kuaför alanında kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlıyor. Modern dünyanın kargaşasında bunalan insan sayısının artışını gözlemleyen işletmemiz, sadece saç ve cildinize değil size destek vermek adına fırtınanın içinde ışıldamanızı sağlıyor. Bu sayede kendinize değer vermeniz, özgüven ve kontrol yeteneğinizi geliştirmeniz, siz müşterilerimize verdiğimiz özveri ile gerçekleşecek gündelik hayat sorunlarından kendiniz sıyrılacak, odak noktası haline geleceksiniz. Sizlere yeni bir serüvenin kapısını aralıyoruz ve yepyeni bir siz yaratıyoruz. En nadide anlarınızı rahatça geçirmeniz ve sürekli anımsamanız adına düğün gibi özel organizasyon hazırlıklarınızı tepeden tırnağa sizlerle itina ile ilgilenerek unutulmaz kılıyoruz.

Sertifika, yetki sahibi ve en önemlisi konusunda uzman, tecrübeli, kabiliyet sahibi kadromuz ile sizlerin yıllardır parıldamasını sağlıyoruz. Ombre, kalıcı oje, sombre, kalıcı makyaj, saç balyaj, plastik makyaj, nişan başı, gelin başı, manikür, pedikür, depilasyon ağda gibi hizmetleri nitelikli ekibimiz ile birlikte sizlere özen ile uyguluyoruz.

Profesyonel saç tasarım uzmanlarımız saç kesim, bakım, boyama, tasarım işlemlerinizi yapıyor dilerseniz yüzünüze ve size en uygun opsiyonları değerlendiriyor, beğeninize sunuyor sizlerin görünüşünü uzman ellerde maksimum düzeye yükseltiyoruz. Porselen makyaj, türban tasarımı gibi çeşitli ve her ihtiyacınıza yönelik birçok hizmeti sizlerle buluşturuyor, letafetinizi sağlama almaya ve sizi çekici kılmaya devam ediyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR