• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Saloon Caner Güzellik Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Caner Akgün

  • firma instagram

Güzellik konusunda bilgi ve deneyimizi ile sizlere en kaliteli ve sağlıklı hizmetleri sunmaktayız. Özellikle sağlığınızı ön planda tutarak güzelliğinizi daha görünür hale getirmek için oldukça önemli teknikleri uygulamaktayız. Firmamız sizlere hizmet sunduğu yıllar içerisinde aldığı övgüler ve ilgi ile büyüyerek çok daha gelişmiş alanda bir güzellik merkezi oldu.

Sizlere kuaför hizmetleri yanında cilt bakımı, makyaj, protez tırnak, ipek kirpik, profesyonel kalıcı makyaj ve masaj gibi alanlarda da hizmet sunabilmektedir. Tamamı konusunda uzman olan ekip arkadaşlarımız ile en kaliteli hizmeti almanızı sağlıyoruz. Esenyurt güzellik merkezi alanında en kaliteli hizmeti profesyonel ellerden alanızı hizmet sunduğumuz yıllar içerisinde sağladık.

Bugün bölgenin sektörde lideri olmanın yanında öncüsü de olduk. İstanbul geneline yayılan müşteri portföyümüz ile sizlere çok daha kaliteli hizmet vermek konusundaki çalışmalarımızı ekibimizin büyümesi ile sağlamaktayız. Güzellik konusunda isteklerinizi oldukça sorunsuz şekilde gerçekleştirerek sizlere profesyonel teknikleri sunmaktayız.

Alanında önemli bir yerde bulunan firmamız güzellik konusunda birçok farklı branşta sizlere hizmet sunabilmektedir. Hepsi branşında uzman olan ekibimiz ile kendinizi emin ellere bırakabilirsiniz. Sağlıklı şekilde kuaför hizmetinizi alıp cilt bakımınızı yaptıracağınız firmamız ayrıca lazer epilasyon ve masaj hizmetlerini de sizlere sunmaktadır. Kalıcı makyaj konusunda da oldukça profesyonel ekibimiz ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Kaliteli hizmeti uygun fiyata alabileceğiniz firmamız tamamen sizlerin memnuniyetini kazanmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR