• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şampiyon Ciğer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Uzunkaya

Günümüz dünyasında kaliteli ve güvenli gıdaya erişim gerek sosyal anlamda gerekse de kültürel anlamda en önemli konulardan biri haline gelmiştir. Artan insan popülasyonuna ilaveten değişen hayat standartları ile beraber yeni kültürel etkileşimlerin de katkısıyla yemek yeme alışkanlıklarında da ciddi anlamda farklılıklar görülmektedir.

Yeni nesil yaşam diye adlandırılan bu çağda özellikle gençlerin çoğunlukla düzenli bir ev yemeği alışkanlığı kazanmak yerine sürekli olarak dışarıda fast food denilen tarzda besinlerle beslenmesi, bu alanda daha dikkatli olunması gerekliliğiyle ilgili ciddi uyarılar vermektedir.

Çorum yeme içme ve eğlence sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekte olan bizler, özellikle gençlerimizin içerisinde bulunduğu toplumsal hayatın gerçeklerinden yola çıkarak en kaliteli ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla insanların hizmetine sunmanın gayreti içerisinde çalışmalarımızı büyük bir özveriyle sürdürmekteyiz.

Yaptığımız iş gereği kullandığımız sakatat ve muhteviyatı olan ürünlerin bütün sağlık kontrolü aşamalarından geçirildikten sonra işletmemize girmiş olmasını birinci derecede önemli görüyoruz. Hali hazırda insanlarımızın güven duygularının çok çabuk bir şekilde sarsıldığı mevcut ortamda, hizmet kapsamında sunduğumuz gıda ürünlerinin bu anlamda resmi denetimlerden geçerek bize kadar ulaşması temel kuruluş felsefemiz olarak kabul edilmektedir.

Bu anlayışla bizler işletmemize gelen her bir müşterimizin gönül rahatlığıyla, istediği gibi yemek yemesi ve kendisini adeta evinde hisseder gibi rahat olması adına kurulduğumuz günden beri aynı şevkle çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR