• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Samsun Happy Hair Kuaför

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Canan Yılmaz

reklam logosu
  • firma instagram

Samsun Happy Hair Kuaför, Samsun İlkadım’da sizlere hizmet sunmaktadır. Profesyonel bir kuaför açma anlayışıyla yola çıkmış olan firmamız, müşterilerinin bütün beklentilerini karşılayabilecek bir adres oluşturma konusunda özveriyle çalışmaktadır. Bu doğrultuda sertifikalı ve deneyimli çalışanlarıyla çalışan kuaförümüz, aynı zamanda sektördeki gelişimi de her zaman yakından takip etmekte ve müşterilerinin beğenilerini kazanmak için bunları başarıyla uygulamaktadır.

Samsun Happy Hair Kuaför olarak biz her türlü saç kesim ve bakım işlemini yapıyoruz. Saç kesim veya bakımını ustaca gerçekleştirmenin yanında müşterilerimize de birçok farklı alanda daha hizmet sunuyoruz. Saç boyası, fönü, röfle, ombre, manikür – pedikür gibi seçenekleri de sunarak portföyümüzü genişletiyoruz. Aynı zamanda kalıcı oje uygulaması ve jel tırnak uygulaması gibi farklı adreslerde kolaylıkla bulamayacağınız, deneyimli çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilen uygulamalarla da müşterilerimize bu sektörde yenilikçi bir anlayış sunduğumuzu gösteriyoruz.

Samsun kuaför alanının yenilikçi işletmelerinden biri olarak karşınıza çıkan Happy Hair Kuaför olarak biz, yenilikçi bir yapı benimsemekteyiz. Moda anlayışına uygun saç ve saç tasarımlarını dikkate alan kuaförümüzde, aynı zamanda sizler için uygun fiyatlar da sunarak sizleri memnun etmeyi hedeflemekteyiz. Şehrin hizmet bakımından en geniş anlamda hizmetlerini sağlayan ve en uygun fiyatlara sahip olan kuaförlerinden biri olarak bütün kadınları kuaförümüze beklemekteyiz. Günceli daima takip eden ve yenilikçi bir anlayış besleyen, bu doğrultuda personellerle çalışan kuaförümüzde özenle hizmet vereceğimizi garanti ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR