• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şan Yapı

Adres :

- Şırnak » Uludere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selim Şan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kendal.73.san@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 224 66 38

Whatsapp 2:

0 (546) 632 85 29

Yapı inşaat firması olarak faaliyet gösteren Şan Yapı birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız sizlerin talep ve beklentilerine uygun bir şekilde hizmetlerini yürütmektedir. İlimizde faaliyet gösterdiğimiz sektörde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Ticari kazancın ötesinde sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. En kaliteli malzemeyi kullanarak hem kullanışlı hem de estetik yapılar sunuyoruz. Yapı işlerinde en iyi ustalarla sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Şırnak yapı inşaat firması olarak sizlere geniş yelpazede hizmetler sunmaktayız. Sektörümüzde verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle en ön sıralarda yer almaktayız. Ticari kaygıdan uzak sizler için en iyi hizmetleri sunma gayretindeyiz. Firmamız; cam balkon, pvc doğrama, korkuluk sistemleri, sineklik ve daha pek çok hizmeti istifadenize sunmaktadır. Sizlerin yaşam kalitesini yükselten hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz sektörde deneyimli bir firma olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız sizlerin ihtiyacı olan hizmetleri kurulduğu ilk günden beri en iyi şekilde sizlere sunmaktadır. Değişen dünyaya uyumlu olarak sektörümüzdeki her türlü gelişmeyi takip ederek yenilikçi bir anlayışla sizlere her defasında daha iyi hizmetler sunduk. Bugün yine aynı hizmetleri daha da geliştirerek sizlere sunmaya devam ediyoruz. Tüm hizmetlerimizi bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu kaliteli hizmetleri makul fiyatlarda bulabileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin huzurundayız. Geniş müşteri kitlesine hitap eden firmamız sizlerin rağbeti ile emin adımlarla ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR