• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şanlıurfa Ali Oto Elektrik ve Elektronik

firma adresi

Adres :

Evren Sanayi Sitesi 1. Cadde 10. Sokak No: 30 Şanlıurfa
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Kaya
firma email

E-Posta Adresi :

-
firma wp

Whatsapp 1:

0 (542) 582 40 97

Şanlıurfa Ali Oto Elektrik ve Elektronik adlı firmamız birmilyonnokta sitesine üyedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile çıkan firmamız önemli çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Alanlarında eğitimli, tecrübeli ve deneyimli personellerimiz ile en iyi hizmetlerde bulunan firmamız müşterilerinin öncelikleri arasında yer alıyor. Müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayabilecek donanımlara sahip olan firmamız sektör içerisinde öne çıkmaya devam ediyor. Kaliteyi ve güveni bir arada tutarak araçlarınızın gerekli bakım ve onarımları yapıyoruz. Sorunsuz bir hizmet süreci yürüterek araçların gerçekli olan tüm bakımları tamamlayıp memnuniyetler elde ederek geniş müşteri kitlesine ulaştık.

Şanlıurfa oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyetlerde bulunan firmamız bölge içerisinde en iyi firmalardan biri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerimizin araçlarının elektrik bakımlarını yapıyor ve akülerini değiştirerek sorunsuz bir sürüş için hazır hale getiriyoruz. Aynı zamanda 7/24 yol yardım hizmetleri sunarak arızalanan araçlarınızı bulunduğu yerlerden alıp işyerimizde gerekli bakım ve onarımlarını yapıyoruz. Hizmetlerimizi en üst kalitede sağlayarak memnuniyetler elde etmeye devam ediyoruz.

Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetlerimizi en makul fiyatlar üzerinden gerçekleştirerek en iyi tercihlerden biri olmaya gayret ediyoruz. Her müşterimiz ile ayrı ayrı ilgileniyor, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler vererek en iyi performansı sağlamaya özen gösteriyoruz. Uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizden sizlerde güvenle faydalanmak isterseniz eğer bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar