• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şanlıurfa Göbeklitepe İsot Sarayı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Salih Dodanlı

Şanlıurfa yeme içme ve eğlence sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle sizlere orijinal lezzetleri sunuyoruz. Biz, bu sektörün en eski isimlerinden olarak merkezde bulunan işletmemizde ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Şehrimize geldiğiniz zaman buraya uğramadan gitmemeniz gerekir. Çünkü birçok lezzeti burada orijinal tadıyla bulacaksınız. Kendiniz için veya sevdikleriniz için bu çeşitler arasında istediğiniz ürünü paket yaptırabilirsiniz.

Mutfakta kullanılan baharatlar sadece yemeklere lezzet katması için kullanılmaz. Her baharatın kendine özel lezzeti olduğu gibi faydası da vardır. Örneğin kişniş, güçlü antioksidan özelliğiyle bilinir. Düzenli ve doğru kullanımla gripten korunabilirsiniz. Haşhaş ise kolesterol seviyesini düşürerek dengede tutar. Kırmızıbiber ise mideyi rahatlatır, metabolizmayı hızlandırır. Bunun gibi birçok baharat kendine özel faydalarıyla bilinir. Firmamızı tercih ederek kaliteli ve lezzetli baharatlara ulaşabilirsiniz. Kullandığınız baharatlarla yemeklerinizi daha lezzetli hale getirerek sağlığınızı korumuş olursunuz. Firmamızda sadece baharat değil aynı zamanda ev yapımı domates salçası ve biber salçası da bulunuyor. Kahve çeşitleri, sos çeşitleri gibi birçok lezzetin bir arada sizlere sunulduğu firmamızda uygun fiyat aralığında ürünler bulunmaktadır.

Bu ürünleri eviniz için kullanırken aynı zamanda sevdiklerinize hediye olarak da götürebilirsiniz. Yöresel ve ev yapımı bu lezzetler mutfağınızın vazgeçilmez lezzetlerinden olacak. Biz, sizlere bu lezzetleri sunarken kalitemizden ödün vermiyoruz. Bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Biz, ürünlerimizin lezzeti ve kalitesiyle hizmetinizde olmaya ve çeşitli lezzetleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR