• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sara Beauty Salon

firma adresi

Adres :

Eşref Edip Sokak Elalmış Caddesi İstanbul » Ümraniye
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sara Sabouni
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (552) 256 84 93

  • firma instagram

İstanbul ili Ümraniye ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun senelerden bu yana önemli hizmetler sunan Sara Beauty Salon isimli işletme olarak her zaman görsel güzelliğe sahip, kaliteli, sorunsuz, başarılı ve kaliteli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde sektöre yön veren işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. İşletmemiz bünyesinde sunulan güzellik hizmetleri bünyesinde her zaman son model teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Teknolojik cihazların kullanımı ile her zaman kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunabilme şansına sahip olmaktayız. Kullandığımız teknolojik cihazlar düzenli olarak temizlenmekte ve müşterilerimizin sağlıklı şekilde hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca bu cihazların tüm periyodik bakımları zamanında, eksiksiz ve orijinal parçalar ile yaptırılmaktadır.

İşletme olarak geniş fiziki alana sahip olmakta ve bu sayede müşterilerimizin zamandan tasarruf edecekleri şekilde hızlı hizmetler alabilmelerini sağlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde hizmet alan müşterilerimiz aynaya baktıkları zaman mutlu olmaktadırlar. İşletme olarak bünyemizde detaylı kataloglar bulundurmakta ve bu kataloglar içerisinde modelleri birebir şekilde sizlere sunmaktayız. Ayrıca işletme olarak her zaman uygun fiyatlar, çeşitli indirimler ve kampanyalar ile hizmetlerimizi sunmakta ve müşterilerimizin maddi zorluk çekmemelerini sağlamaktayız.

Sizlerin de bu şekilde uygun fiyatlı, indirimli, kaliteli, profesyonel, sağlıklı, hızlı ve sorunsuz şekilde hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer İstanbul güzellik salonu sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve en ufak bir pişmanlık dahi yaşamayacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR