• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saraçoğulları Pestil Köme Şebinkarahisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taşkın Saraçoğlu

Saraçoğulları Pestil Köme Şebinkarahisar

Büyüyen Pestil, Pekmez ve Köme sektöründe en büyük, en kaliteli, tüketiciyi koruyan bir firma olarak yerini almak.Şebinkarahisar da asırlardan bu yana üretimi gerçekleşen pestil,pekmez ve köme doğallığından hiçbirşey kaybetmeden üretilir ve markalarımızın standartları ile sınıflandırılarak ambalajlanır.Firmamız ürünlerde hammedde olarak dut,bal ve süt kullanır, geleneksel tadı ve asırlık bir kültürü size sunar.Saraçoğulları Pestil ve Köme geleneksel olan bu tatları siz değerli müşterilere Şebin Hisar ve Şebinkarahisar markalarıyla da sizlere ulaştırmaya çalışmaktadır.

Firmamız ürünlerde hammedde olarak dut,bal ve süt kullanır, geleneksel tadı ve asırlık bir kültürü size sunar.Saraçoğulları Pestil ve Köme geleneksel olan bu tadları siz değerli müşterilerimize Şebin Hisar ve Şebinkarahisar markalarıyla ulaştırmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR