• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Saray Fotoğrafçılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cemal Teke

  • firma instagram

Saray Fotoğrafçılık olarak İstanbul Kartal’da hizmet veren bir fotoğraf stüdyosuyuz. Fotoğraflar en özel anlarınızı ölümsüzleştiren unutulmaz karelerdir. Biz de bu özel anlarda sizlerin yanında olarak çağın getirisine uygun üst düzey ekipmanlarla özel günlerinizi güzelleştirmek için varız.

İstanbul Saray Fotoğrafçılık olarak sektörün getirdiği yenilikleri yakından takip ederiz. Tüm ekipmanlarımızı modern sistemlere göre temin ederiz. Kaliteli cihazlar kaliteli fotoğraflar çekmemizin en temel sebebidir. Yalnızca cihazlar iyi fotoğraflar çekmek için yeterli değildir. Demode pozlardan uzak dijital dünyanın yeni trendlerine uygun formatlarda gerçekleştirdiğimiz çekimlerimizi sizlerin beğenisine göre sürdürürüz. Düğün, nişan, düğün hikâyesi ve özel çekimleriniz için profesyonel fotoğrafçılarımızla hizmetinizdeyiz.

Hayatınızın en özel zamanlarından biri olan düğün döneminizde tüm çekimler için bize başvurabilirsiniz. Son günlerin vazgeçilmez trendi olan düğün hikâyesi çalışmaları için bizden randevu talep edebilirsiniz. Düğün günü yeterince heyecanlı ve yoğun olacağınız için öncesinde tüm konseptlerin çekimini gerçekleştirebiliriz. Düğün öncesi, düğün günü ve nişan törenlerinizde profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

Çekimler için iletişim numaralarımızı kullanarak bizden randevu alabilirsiniz. Randevu günü geldiğinde fotoğrafçımızla ön görüşme sağlanır. Beklentilerinizi, konsept tercihinizi önceden ileterek bizlerin de çekim öncesi özel hazırlık yapmamıza zaman tanırsınız. Konsept konusunda emin olamıyorsanız ekibimiz zevk ve beğenileriniz doğrultusunda sizi yönlendirecektir. Çekim günü uygun ekipman ve aksesuarlarla en özel günlerinizi ölümsüzleştirmek için konsept alanında sizleri bekliyor olacağınız. Bizlere sitemizdeki iletişim adreslerinden ulaşarak ilk randevunuzu alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR