• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Saraycık Toki Taksi

Adres :

Uluç Ali Paşa Bulvarı Saraycık Mahallesi No: 57/1 Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Alptekin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 145 33 06

Ankara Sincan’da birmilyonnokta.com üyesi olarak çalışmalarına devam eden Saraycık Toki Taksi firmamız güler yüzlü hizmet ayrıcalığıyla yılın her günü hizmetinizdedir. Ticari taksiler özel araca ihtiyaç duyduğunuzda en sağlıklı tercihtir. Bizler bölgemizin en köklü taksi duraklarından birisi olarak bölgemizle Ankara’nın diğer bütün noktaları arasındaki bağlantınız oluyoruz. Alo taksi ihtiyaçlarınızda daima bir telefon kadar yakınınızda bulunuyor, en yakın noktalardan en uzak noktalara kadar taşımacılığınızı yapıyoruz.

Ankara taksi sektörünün en köklü işletmelerinden birisi olarak yıllar önce yola çıktık. Kısa sürede bütün müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak bölgemizin en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen taksi durağı haline geldik. Ancak başarılarımızı hala yeterli görmüyor, azim ve kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz.

İşletme olarak her biri taksicilik alanında eğitimli, deneyimli, özverili, işini severek yapan, kendini sürekli geliştirmeyi şiar edinmiş bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün kadromuz kurumsallığın ciddiyeti ve özverisi içinde çalışmaktadır. Böylece markamızı taşıyan bütün araçlarımız en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Uzman personelimizin her biri yeni nesil, bakımları zamanında yapılan, en modern teknolojilerle donatılmış, güvenli araçlarla yollardadır. Bu sayede yolculuklarınız her nereye olursa olsun konforlu, güvenli ve sağlıklı olmaktadır. Can ve mal güvenliğiniz tarafımızca her şeyin üzerinde tutulmakta, rahatınız adına bütün imkanlarımız seferber edilmektedir. 7 gün, 24 saat aktif olan çağrı merkezimize ulaşabilir, dakikalar içinde taksi desteği alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR