• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sarıkamış Yöre Şarküteri & Kahvaltı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özcan Aladağ

  • firma fb
  • firma instagram

Tarihi dokusu ve yöresel lezzetleri ile gönüllere taht kurmuş nadide ilimiz Kars’ta siz kıymetli müşterilerimizi doğal tatlarımızla buluşturmak temel görevimizdir. Lezzetli ve geleneksel ürünlerin herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi içermeden üretildiği Sarıkamış Yöre Şarküteri ve Kahvaltı yerimizde sizleri beklemekteyiz. Ailenizle ve sevdiklerinizle huzur içinde doğal ürünlerden oluşan kahvaltınızı yapabileceğiniz bir kahvaltı salonumuz da bulunmaktadır. Şarküteri kısmımızda ise doğal bal, eski kaşar, Kars kaşarı, polen, turşu ve daha birçok doğal ürünümüzün satışı mevcuttur. Sevdiklerinize koruyucu ve yapay maddeler içermeyen ürünler tercih ediyorsanız Sarıkamış Yöre Şarküteri ve Kahvaltı tam size göre! Kars yeme içme ve eğlence sektöründe iddialıyız!

Yüzlerce yıllık geçmişi ve lezzetiyle dillere destan Kars kaşarı ve eski kaşar tamamen doğal olarak üretilir ve siz kıymetli müşterilerimiz ile buluşturulur. Tecrübeli ve titiz çalışanlarımız tarafından sizler için özenle üretilir ve satışa sunulur. Ailenizin ve sizlerin sağlığı için özel olarak üretilen bu eşsiz lezzetler uygun fiyatlarla değerli müşterilerimize sunulur.

Yüzlerce yıldır değişmeyen lezzeti ve içeri ile nesilden nesle aktarılırken sizlere bir lezzet şöleni sunar. Doğal olarak elde edilen polenimiz ile de bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir ve çocuklarınızın sağlıklı gelişimi için de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Birçok derde deva olan polenimiz ile de sizlere doğal ve katkısız bir hizmet sunmaktayız.Yerli ve yabancı turistlerimize de geleneksel ürünlerimizi tattırmak ve tanıtmak görevimizdir. Yolunuz Kars Sarıkamış’a düşerse işletmemize uğramayı unutmayın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar