• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Savrum Oto

Adres :

Akınsal Sanayi Sitesi D Blok No: 23 Topkapı Cevizlibağ İstanbul İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Savrum

E-Posta Adresi :

firma@birmilyonnokta.com

Whatsapp 1:

0 (530) 667 78 00

Whatsapp 2:

0 (530) 667 78 00

Savrum Oto

Oto bakım, motor onarım, ön takım, servis, periyodik bakımlar, yazlık bakım, kışlık bakım, yağ değişimi, triger değişimi, arıza tespiti ve bilgisayarlı arıza tespiti olarak İstanbul Zeytinburnunda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarının karşılanması neticesinde de müşterilerimizin firmamız için sahip olduğu güven duygusunda büyük ölçüde bir artış yaşanmakta ve sürekli olarak hizmetlerimiz için firmamızı tercih etmeye devam etmeleri sağlanabilmektedir. Bu sayede firmamızı sürekli olarak her geçen sene büyük işler yapmakta olan ve daha da büyüyen bir firma konumuna getirebilmekteyiz. Siz de hizmetlerinizin tam manası ile karşılanabilmesi ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz bir şekilde muhatap bularak giderilebilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Takım ruhu ile çalışarak önemli işlere imza atan personelimiz, firmamızı ileriye taşıyacak en önemli kaynağımızdır. Müşterilerimiz tarafından kalite ve güvenilirlik kavramlarıyla bir arada anılan firmamız bu başarısını geçmişten gelen amatör ruha ait değerleri modern teknoloji ile harmanlamasına ve gerek personel gerekse malzeme seçimindeki titizliğine borçludur.
Otomotiv sektörü için söylenilecek sözlerin başında şüphesiz bu sektörün neredeyse tamamen müşteri odaklı bir sektör olduğundan bahsetmek gelmektedir. Müşteri yok ise bu sektörde hizmet ya da üretim yapmak neredeyse imkansız bir hale gelecektir. Bu sebep ile otomotiv sektöründe başarılı olmak isteyen firmaların kesinlikle müşteri odaklı çalışmalarda bulunmaları ve bu çalışmaları tüm çalışma hayatları boyunca sürdürmeleri gerektiğinden bahsedilebilir

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR