• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Say Oto Boyasız Göçük Onarım Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Selçuk Vuruşgan

  • firma fb
  • firma instagram

Aracınızın ilk günkü gibi yeni kalması için hizmet veren firmamız, Say Oto Boyasız Göçük Onarım Merkezi, birmilyonnokta.com üyesidir. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle, aracınızın değer kaybetmeden onarılmasını sağlamaktayız. Her marka ve model araç için en doğru çözümü sunan, alanında uzman ustalarımızla, aracınızın ilk halini korumasını sağlıyoruz.

Kocaeli Derince oto servis ve tamirhane sektöründe faaliyet gösteren firmamız, aracınız için en doğru uygulamaları, en kaliteli malzemeleri kullanarak gerçekleştirmekte, aracınızı uzun yıllar daha güvenle kullanmanızı sağlamaktadır. Göçük onarımıyla ilgili en iyi desteği bulabileceğiniz servisimiz, aracınızın dış aksamı için gereken her şeyi size temin etmektedir. Önceliğimiz boyasız, kimyasal kullanmadan, aracınız üzerinde meydana gelen göçüklerin tamiratı olmakla birlikte, aracınıza değer katacak birçok farklı uygulamayı da sizlere sunmaktayız.

Otomobil pasta cila uygulaması ile aracınızın kaportasında meydana gelen mikro çizikler yok edilmektedir. Kaput boya koruma işlemleri ile aracınızda güneş yanığı oluşması engellenir. Oto yıkama, oto jant temizliği ve oto kuaförlüğü hizmetlerimiz sayesinde aracınızın fabrikadan yeni çıkmış gibi görünmesi sağlanır. Aracınıza seramik kaplama yapılması halinde aracınızın dış yüzeyi çok daha uzun süre parlak kalır ve boyası uzun süreler korunur. Bu uygulama ile dış etkenlerden görülen zarar en aza indirgenmektedir.

Aracınızın neye ihtiyacı varsa, tespiti ve yapılması için güvenebileceğiniz bir adres olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi, kaliteli malzeme kullanımı ve profesyonel ekibi ile yanınızdadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR