• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Scm Halı Koltuk Yıkama

firma adresi

Adres :

- Denizli » Merkez
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Vahap Kış
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (554) 017 20 20
firma wp

Whatsapp 2:

0 (545) 547 59 84
firma wp

Whatsapp 3:

0 (538) 815 69 65

  • firma fb
  • firma instagram

Scm halı koltuk yıkama, halı yıkama sektöründe öncü olarak kaliteli hizmetliyle çalışmalarına devam ediyor. Profesyonel koltuk yıkama hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Denizli’de halı yıkama sektöründe en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Denizli merkez yıkama şirketi arıyorsanız tereddüt etmeden bize ulaşabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Denizli halı koltuk yıkama uygun fiyatlı kilim yıkama fırsatıyla sizlere hizmet veriyor. Cami halısı yıkama, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama gibi birçok hizmet seçeneğimiz bulunuyor. Stor perde yıkatmak için bizi tercih edebilirsiniz. Şirketimiz sayesinde halı ve koltuklarınızı düzenli olarak yıkatabilir ve her zaman şık görünümlü halı ve koltuklara sahip olabilirsiniz.

Kullanıldıkça zamanla kirlenen halı ve koltukların temizliğinin düzenli biçimde yapılması oldukça önemlidir. Bunun için özellikle profesyonel hizmet almak kaliteli temizliğe ulaşmayı sağlar. Mikropların yaşam alanınızdan uzaklaşmasını istiyorsanız sağlığınızı korumak için bize ulaşabilirsiniz. Halı ve koltuk yıkama için yerinde hizmet verdiğimiz gibi şirketimizde de temizlik işlemlerini yapıyoruz. Şık görünen hijyenik halı ve koltuklara sahip olmak için acele edin.

Zamanla tozlanan ve kirlenen halı ve koltukları son teknolojik ürünlerle temizliyoruz. Toz alma ve dezenfekte işlemlerinden geçirdikten sonra makinede yıkama işlemleri gerçekleşmektedir. Halı ve koltuklarınızın parıl parıl görünmesi için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. En temiz halı ve koltuklara sahip olmanız için özenle çalışmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR