• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Seda Başarır Beauty And More

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seda Başarır

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Cildinize en doğru bakımı sunan Seda Başarır Beauty And More güzellik merkezimiz seçkin markaların buluşma noktası birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Alanında uzman, eğitimli, modern ve başarıları ile adından sıkça söz ettiren Seda Başarır yönetimindeki merkezimizde, çağdaş güzellik anlayışımızla tanışarak güzelliğiniz için aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Anlık değil, sürekli bakımlı ve güzel olmanız için size özel yapılacak uygulamalarımız ve güzellik tüyolarımız sayesinde günlük rutininizde uzun saatler harcamaya son vereceksiniz.

Merkezimizde sadece en kaliteli markalar ile çalışarak yaptığımız makyajlardan, cıvıl cıvıl tırnak dizaynlarına kadar her şey, sizin güzelliğinizin detaylarını ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmakta ve uygulanmaktadır. Doğal güzelliğiniz vurgulanacak şekilde oluşturulan bakım planlarımız sayesinde aynada kendini beğenen şanslı azınlık arasında yer alacaksınız.

Kıbrıs Gazimağusa güzellik merkezi sektöründe verdiğimiz her bir hizmet sonucunda sadece olumlu geri bildirim almanın verdiği mutluluğu yaşıyoruz. Müşterilerini tanıyan, ne istediklerini bilen, çağdaş ve kolay çözümler sunan uzmanımız sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Yenilikleri yakından takip eden, kaliteli ve seçkin bir iş anlayışı ile hizmet veren salonumuz güzelliğiniz için ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda.

Birbirinden farklı birçok uygulamanın yapıldığı salonumuzda, verdiğimiz hizmetler en üst kalitede olsa da cebinize dost çözümler sunulmaktadır. Herkesin güzelleşmeye hakkı olduğu inancı içerisinde olan bizler, herkesin ulaşabileceği güzellik paketlerimizle hizmet vermekteyiz. Hak ettiğiniz güzelliğe ulaşmak artık çok daha kolay.

kıbrıs lefkoşa cilt bakım merkezi,kıbrıs lefkoşa protez tırnak uygulaması,kıbrıs lefkoşa g5 masajı uygulaması,kıbrıs lefkoşa ipek kirpik uygulaması,kıbrıs lefkoşa ayak kliniği,kıbrıs lefkoşa selülit masajı uygulaması,kıbrıs lefkoşa buz lazer epilasyon merkezi,kıbrıs lefkoşa kalıcı oje uygulaması,kıbrıs lefkoşa iğneli epilasyon merkezi,kıbrıs lefkoşa manikür pedikür hizmeti,kıbrıs lefkoşa bölgesel incelme uygulaması,kıbrıs lefkoşa lenf drenaj uygulaması,lefkoşa cilt bakım merkezi,lefkoşa protez tırnak uygulaması,lefkoşa g5 masajı uygulaması,lefkoşa ipek kirpik uygulaması,lefkoşa ayak kliniği,lefkoşa selülit masajı uygulaması,lefkoşa buz lazer epilasyon merkezi,lefkoşa kalıcı oje uygulaması,lefkoşa iğneli epilasyon merkezi,lefkoşa manikür pedikür hizmeti,lefkoşa bölgesel incelme uygulaması,lefkoşa lenf drenaj uygulaması,kıbrıs girne cilt bakım merkezi,kıbrıs girne protez tırnak uygulaması,kıbrıs girne g5 masajı uygulaması,kıbrıs girne ipek kirpik uygulaması,kıbrıs girne ayak kliniği,kıbrıs girne selülit masajı uygulaması,kıbrıs girne buz lazer epilasyon merkezi,kıbrıs girne kalıcı oje uygulaması,kıbrıs girne iğneli epilasyon merkezi,kıbrıs girne manikür pedikür hizmeti,kıbrıs girne bölgesel incelme uygulaması,kıbrıs girne lenf drenaj uygulaması,girne cilt bakım merkezi,girne protez tırnak uygulaması,girne g5 masajı uygulaması,girne ipek kirpik uygulaması,girne ayak kliniği,girne selülit masajı uygulaması,girne buz lazer epilasyon merkezi,girne kalıcı oje uygulaması,girne iğneli epilasyon merkezi,girne manikür pedikür hizmeti,girne bölgesel incelme uygulaması,girne lenf drenaj uygulaması,kıbrıs iskele cilt bakım merkezi,kıbrıs iskele protez tırnak uygulaması,kıbrıs iskele g5 masajı uygulaması,kıbrıs iskele ipek kirpik uygulaması,kıbrıs iskele ayak kliniği,kıbrıs iskele selülit masajı uygulaması,kıbrıs iskele buz lazer epilasyon merkezi,kıbrıs iskele kalıcı oje uygulaması,kıbrıs iskele iğneli epilasyon merkezi,kıbrıs iskele manikür pedikür hizmeti,kıbrıs iskele bölgesel incelme uygulaması,kıbrıs iskele lenf drenaj uygulaması,iskele cilt bakım merkezi,iskele protez tırnak uygulaması,iskele g5 masajı uygulaması,iskele ipek kirpik uygulaması,iskele ayak kliniği,iskele selülit masajı uygulaması,iskele buz lazer epilasyon merkezi,iskele kalıcı oje uygulaması,iskele iğneli epilasyon merkezi,iskele manikür pedikür hizmeti,iskele bölgesel incelme uygulaması,iskele lenf drenaj uygulaması,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR