• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Seda Erdem Beauty

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seda Erdem

reklam logosu
  • firma tw
  • firma instagram

Kayseri’de sürdürdüğü faaliyetlerle sektör içerisinde ön plana çıkan Seda Erdem Beauty firması bir birmilyonnokta.com üyesidir. Kişisel bakımlar ve güzellik operasyonları insanların hayatlarına doğrudan etki eden ve kişilerin yaşam kalitesini etkileyen faktörlerdir. Buna paralel olarak doğru ve etkili bir şekilde yapılan işlemlerle kişiler, kendilerini daha mutlu hissetmektedirler. Biz, müşteri odaklı verdiğimiz hizmetlerimiz doğrultusunda sizleri ve sizlerin bakımınızı önemsiyoruz.

Epilasyon, kaş tasarımı, manikür, pedikür, cilt bakım ve buna benzer birçok alanda verdiğimiz hizmetlerle sizleri memnun etmek için çalışmaktayız. Alanında eğitimli ve uzman çalışanlarımızla yürüttüğümüz faaliyetlerimizde sizleri doğru bir şekilde dinliyor, istek ve taleplerinizi doğru bir şekilde analiz ediyor ve işlemlerimizi buna göre gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sizlerin memnuniyetini her anlamda sağlamaya çalışıyoruz.

Kayseri güzellik merkezi sektörü içerisinde farklı alanlarda yürüttüğümüz hizmetlerle fark yaratmaya devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz işlemlerin etkili sonuçlar vermesi adına son teknoloji ile donatılmış araçları tercih ediyoruz. Bu sayede sizler de istediğiniz görüntüye kolay bir şekilde sahip olma imkanı yakalayabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetlerimizin tamamında sizlerin sağlığınızı düşünüyoruz. Buna istinaden kullandığımız tüm araç ve gereçlerin sürekli temizliğini yapıyoruz. Aynı zamanda bulunulan ortamın hijyenik olmasına önem veriyor ve düzenli aralıklarla her noktayı titizlikle steril ediyoruz. Sizler de etkili ve doğru kişisel bakım, güzellik operasyonları gibi faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz! Verdiğimiz tüm hizmetleri kaliteli ve uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz!

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR