• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şehr-i Meydan Yaş Pasta Unlu Mamüller

Adres :

Mehmet Akif Mah. Cami Cad. No: 12/a İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Nayir

E-Posta Adresi :

sehr.imeydan34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 798 07 29

Firmamız; İstanbul pasta ve pastane sektöründe faaliyet göstermek amacı ile sektöre adım atmıştır. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar Türk damak tadına uygun ve tüketicilerimizin gönül rahatlığı içinde beğenerek tüketeceği ürünler ile hizmet vermekteyiz. Tüm unlu mamullerimizin üretiminde taze ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. Firma olarak müşterilerimizle kurduğumuz karşılıklı güven bağı mutfağımızın temel prensibini oluşturmaktadır.

Firmamızın amacı insan sağlığına en azami derecede dikkat göstererek müşterilerimizin istek, arzu ve beklentilerini karşılamaktır. Bu amaçla gıda güvenliği ilkelerine ve kaliteli hizmet anlayışına bağlı olarak hizmet vermekteyiz. Firmamıza ayrıca sizin ve sevdiklerinizin özel günlerinde hayalini kurduğunuz pastaların tasarım ve üretimlerini şeker hamuru kullanılarak imal edilmektedir. Dolayısıyla özel günleriniz için hayal ettiğiniz size özel eşsiz ve benzersiz pastayı gerçeğe dönüştürmek için pastanın görselini bize gönderiyorsunuz. Biz de sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin gururunu yaşıyoruz. Siz de sevdiklerinize tatlı sürprizler yapmak istiyorsanız sayfamızda verilen iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Firmamızda satışını yaptığımız tüm unlu mamullerimiz hazırlanışından vitrinde sunumuna kadar tüm detaylarda maharetli ellerin titizliği ve özverisi ile hazırlanmaktadır. Özel gün, bayram, düğün ve diğer her türlü etkinliğinizde tepsi ile baklava siparişi alıyoruz. Gerek mutfak gerekse servis ve sunum konularında hijyen ve temizliğe son derece önem göstermekteyiz.

Firma olarak hedefimiz müşterilerimizin istek ve taleplerini en doğru şekilde değerlendirerek kendimizi faaliyet alanımızda sürekli olarak yenilemek ve daha geniş tüketici grubuna ulaşmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR