• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selares Güzellik Estetik Kozmatik

Adres :

Kentkoop Mah.1864. Cad.no: 24/ Batıkent Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selda Durudoğan

E-Posta Adresi :

selda@selares.com

Whatsapp 1:

0 (543) 251 51 08

Whatsapp 2:

0 (539) 208 59 29

Whatsapp 3:

0 (543) 251 51 08

Whatsapp 4:

0 (533) 416 24 47

Selares Güzellik Estetik Kozmatik

Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Dermapen, Zayıflama, El Ayak Bakımı Parafin , Kaş Dizaynı, Ağda Sir Ağda, Dövme Silme, Kalıcı Makyaj, Kirpik Lıftıng, Radyo Frekans, DR RIMPLER ürünlerimizle hizmetinizdeyiz....

Salonumuz da çalışan güzellik uzmanından oluşan kadrosu ile güzellik branşlarında profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Özellikle firmamızın bu alanda en uygun fiyatları sunabilmesi de sizlerin tercihlerini etkilemektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunan firmamız bunun yanında en uygun fiyatlar ile bunları size sunabilmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmekte ve ilgi görmekteyiz. Selares Güzellik Estetik Kozmatikkonusunda uzman olan çalışanları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutacak şekilde sizlere kaliteli bir güzellik hizmeti sunmaktadır.

Selares Güzellik Estetik Kozmatik firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR